Kniha návštěv

brožury

Datum: 06.06.2014 | Vložil: Zbyněk Jonáš

Chtěl bych zde uvést publikační činnost mé manželky Bedřišky Jonášové: Napsala několik brožur. Některé byly vydány magistrátem města Ml.Boleslav, na další už nebyly peníze.Jelikož už vypršela lhůta autorských práv města, nabízím vám tyto brožury á 30,- Kč
Hrad Michalovice
Páni z Michalovic
Mladoboleslavské ulice 1
Mladoboleslavské ulice 2
Stará radnice mladoboleslavská
Krajířové z Krajku
Zbyněk Jonáš

Re: brožury

Datum: 26.06.2017 | Vložil: Klementová Vladislava

Dobrý den pane Jonáši,
mám zájem o brožury: Mladoboleslavské ulice 1, Mladoboleslavské ulice 2, Stará radnice mladoboleslavská a Krajířové z Krajku á 2 ks, celkem tedy 8 ks. Jak bych si mohla brožury převzít? Prosím o zprávu a předem děkuji.
Klementová Vladislava, mob. 723 501 724 e-mail: mvk.klem@seznam.cz

Upřímnou soustrast

Datum: 14.03.2014 | Vložil: Pavel Toufar

Vážený pane Jonáši, až nyní jsem učiněnou náhodou narazil na tyto stránky Vaší paní. Zaujaly mne její snahou uchovat historii, na níž zejména dnes neprávem zapomínáme. S chutí jsem se začetl do jejího souhrnu o rodu Krajířů. Přečetl jsem si ale také smutnou zprávu o jejím úmrtí. Přijměte proto prosím projev mé hluboké soustrasti a úcty a vážnosti k práci Vaší paní. Byť takto se zpožděním. Jistě stránky zachováte, protože zcela určitě je stejně jako já najdou další čtenáři, a mnozí na ně dokonce připíší nové a zajímavé informace, což bylo - jak jsem si přečetl - i přáním Vaší paní. Srdečně Vás zdraví Pavel Toufar (pavel.toufar@quick.cz).

oznámení

Datum: 24.01.2014 | Vložil: Zbyněk Jonáš

S lítostí musím oznámit, že majitelka tohoto blogu nás dne 19. prosince 2013 navždy opustila. Zbyněk Jonáš - manžel
/zbynekjonas@centrum.cz/

díky

Datum: 11.03.2013 | Vložil: Eliška Baťová

Díky za hezké stránky!

Zapomenutá osobnost

Datum: 22.08.2010 | Vložil: PhDr.Jiří Ort

Milá paní Jonášová,
děkuji za oznámení o Vaší nové webové stránce, budu ji pravidelně navštěvovat. Budete-li chtít, napíši do ní článek o Vácslavu Rudlovi, který působil v Mladé Boleslavi jako berní ředitel. Byl jeden ze zakladatelů stále fungujícího nejstaršího zájmového kulturního spolku v Čechách -
SSPE (Spolek sběratelů a přátel exlibris). Narodil se dne 8.9.1875 v Bechyni a zemřel 12.3.1958 v Mladé Boleslavi. Exlibiris začal sbírat 1910, vlastnil asi 100 graf. lístků na své jméno. Už v roce 1924 měl úctyhodnou sbírku 4500 listů. Bylo by dobré zjistit, kam zmizela jeho pozůstalost!
S pozdravem Vám a panu manželovi J.O.

Přidat nový příspěvek